סיקור אתר Spigen.com (ספיגן)

0 47

סיקור אתר Spigen.com

היום בשנת 2016 כשלכולנו יש לפחות מכשיר חכם אחד אשר מלווה אותנו ברוב שעות היום, בין אם זה סמארטפון , טאבלט או שעון חכם, לא תמיד אנחנו משקיעים באיבזור נוסף ואיכותי.
לרוב אנחנו קונים מגנים יפים וזולים, מדבקות למסך בתקווה שהם באמת ישמרו לנו על המכשיר. אבל בואו נודה באמת האיבזור שאנחנו רוכשים ב 2-5$ לא באמת מגן ושומר על המכשירים שלנו.בשביל שאנחנו ניהיה שקטים ונדע שעשינו את המקסימום בשביל לא ללכת למעבדה לתקן מסך שנשבר,וסתם כאבי לב על שריטות בגב המכשיר אני רוצה להמליץ לכם על אתר אשר מתמחה באבזור איכותי למגוון רחב של סמארטפונים,טאבלטים שעונים חכמים, מטענים חיצוניים ועוד.

קצת על Spigen :

חברת ספיגן נוסדה בשנת 2004, ספיגן הרוויחה הכרה וקהל לקוחות רב ממשווקים וחברות בתעשייה, ועכשיו היא אחת מהחברות הבינלאומיות המובילות לאביזרים למכשירים ניידים. עם מוניטין ושם טוב והתחייבות ממושכת ללקוחות שלה, סיפגן ממשיכה לגדול ולצמוח ובו זמנית להציב לעצמה מטרות חדשות לשמירת ערכי הליבה שלה של מוצרים חכמים ומגנים איכותיים.

למה דווקא "ספיגן"?

המילה "ספיגן" היא שילוב של שתי המילים: "ספיגל" (Spigelׁ), שפירושה מראה, והמילה "גן" (Gen), שפירושה גנים. זוהי השתקפות ישירה של המאמצים של החברה במתן תשומת הלב שלה על השקפת צרכי הלקוח ובתקוות שלה להפוך לשותפה בחייהם של הלקוחות, שמשקפת את איכות החיים שלהם.

החנות הרשמית של ספיגן ב eBay

מאחורי הקלעים
כל מוצרי ספיגן מיוצרים עם חומרים איכותיים במיזם רציף על מנת לייצר מוצרים איכותיים שהם דקים, מלוטשים וקלים לשימוש.

בראש סדר העדפויות של החברה, כל האביזרים שלה מעוצבים בקליפורניה ומיוצרים בקוראיה על מנת לשלוח ללקוחותיה מוצרים ברמה הגבוהה ביותר.

 
מה ניתן למצוא באתר ?
מגוון רחב של כיסויים איכותים וחזקים ! כיסויים דקים וכיסויים עבים, כבלים ומתאמים , רצועות ומעמדי טעינה ל Apple Watch (השעון חכם החדש של חבר Apple) , ציוד למחשבי אפל , מעמדים לרכב , אוזניות ,סוללות חיצוניות ותיקים איכותים לנשיאת הגאדג'טים שלכם.
ספיגן
 
ומה דעתנו על המוצרים?

כצרכנים של המוצרים של ספיגן מזה כשנה, שביעות הרצון שלנו מהם גבוהה מאוד. החברה מספקת מגנים ואביזרים איכותיים למכשירים הניידים שמספקים הגנה מירבית למכשירים הניידים. כל האביזרים קלים ונוחים לשימוש ,וכמובן, שגם עמידים לאורך זמן ומגנים על הפלאפון בצורה מושלמת.

אולי יעניין אתכם

השאירו תגובה

כתובת האימייל (email) שלך לא תפורסם.