בלאק פריידי – Black Friday

black-friday-deals1

מה זה בלאק פריידי ?

בלאק פריידי – Black Friday או בעברית " יום שישי השחור " , הוא כינוי ליום שישי שפותח את עונת המכירות לקראת חג המולד. הוא חל ביום שישי של השבוע הרביעי בחודש נובמבר.  יום זה הוא יום שיא של הצרכנות בארצות הברית.
יום שישי השחור, סוף שבוע שכולו חגיגת שופינג מעט היסטרית. במהלך הימים הללו רשתות שיווק והמותגים יציעו ברשת (ומחוצה לה) את מוצריהם בהנחות משמעותיות שיכולות להגיע אפילו ל-70%. אך ההנאה הזו לא שמורה רק לאמריקאים. גם אנחנו יכולים ליהנות בג הקניות במגוון דרכים.

ראשית, בשנים האחרונות, יותר ויותר חנויות מקומיות הצטרפו לחגיגה והחלו להציע הנחות ומבצעים. אחת החנויות שעושות זאת באופן כמעט מסורתי כבר שש שנים היא רשת באג, שתציע מגוון מוצרים. חנויות נוספות שמשתתפות בפעילות הן KSP, בסט מובייל ועוד.

אולי יעניין אותך  : סייבר מאנדיי – Cyber Monday

אז אילו מבצעים והנחות מחכים לכם ב"בלאק פריידיי"?

מומלץ לעקוב אחר המבצעים שיתעדכנו באתר בלאק פריידיי הרשמי, המרכז את כל ההנחות של המותגים הגדולים בחו"ל.
עוד דרך לחגוג עם האמריקאים את הבלאק פריידיי היא כמובן באמצעות הזמנת מוצרים מהרשת. חלק מהאתרים הגדולים מציע משלוח לארץ, אך גם אם לא – תמיד אפשר להיעזר בשירותיהם של אתרים כמו Buy2USAמסטופ או TNT הבינלאומית כדי לקבל את המוצר לביתכם. חברות אלו מספקות לנרשמים כתובת מקומית בארה"ב אליה ניתן להזמין את המוצר – ולאחר מכן החברות מעבירות את החבילה לארץ.

 

ומה לגבי מכס?

כיום מי שמזמין מוצרים מהרשת משלם שלושה סוגים של מסים: מע"מ – שתמיד משלמים, מס קנייה – משתנה ממוצר למוצר ומכס – אם מדובר במוצר שעולה יותר מ-500 דולר. אם לא בא לכם לפתוח מחשבונים כדי לחשב את המחיר הסופי, אתם יכולים להכנס לאתר "קנה לי" – אתר חינמי שיגיד לכם כמה המוצר יעלה. השירות מאוד פשוט וקל לתפעול: פשוט בחרו את שיטת הייבוא (ישר לישראל, או דרך כתובת בחו"ל), את סוג המוצר ואת המחיר. 

שימו לב: המסים מחושבים כל סכום הקנייה, כלומר – כולל משלוח. דבר נוסף, משלוח שלא עולה על 75 דולר – לא גורר תשלום מסים כלל.

אולי יעניין אתכם

תגובות סגורות.


חשוב לדעת: המבצעים אשר מפורסמים באתר מוגבלים בזמן ובמלאי. במידה וקיבלתם מחיר שונה ממה שנכתב, אתם מוזמנים להשאיר תגובה לפוסט ואנו נעדכן לגבי חידוש המבצע.
המרת המחיר מדולרים לשקלים מחושבת לפי שער יציג נכון למועד כתיבת הפוסט.