דואר ישראל במשבר שירות חמור

בול פגיעה: דואר ישראל במשבר שירות חמור

אדם שפיר, הצינור

שקים של מעטפות זרוקים באמצע הסניפים, חבילות שלא מגיעות ליעדן במשך חודשים ובסוף נמצאות קרועות ושבורות, המתנה של שעות כדי לשלוח מכתב – אלפי תלונות הולכות ומצטברות בימים האחרונים על הנעשה בסניפי דואר ישראל • הדואר: "אנחנו בתהליך הבראה נרחב, בסיומו יקבל הציבור שירות העונה על צרכיו"

האם מסתמן משבר שירות בסדר גודל לאומי? פרויקט החזית מתפנה לטפל באלפי תלונות, מספר כמעט חסר תקדים, שהגיעו אלינו בימים האחרונים. התמונות מעידות על חוסר תפקוד מוחלט בדואר ישראל.

מבט חטוף בחודשים האחרונים בעמוד הפייסבוק של הדואר מגלה שהלקוחות, שזה בעצם כמעט כולנו, לא מרוצים בלשון המעטה מהשירות, וזה בא לידי ביטוי באינספור תמונות מעשרות סניפים ברחבי הארץ של תורים ארוכים, ואפילו כמו שאתה רואה אנשים שלא מצליחים להכנס לסניפים עצמם מרוב עומס, כשהמספרים לפי הלקוחות שדיברנו איתם – מדברים לפעמים על שעות של המתנה בתור לשירות. גם כשהם מצליחים להיכנס – התמונה לא מעודדת, ולכלוך נצפה בכל פינה.

ואחרי שדיברנו על תורים ארוכים וחבילות שמגיעות פגומות – מה שאולי הכי מייצג את מה שנראה כמו קריסה של מערך השירות בדואר ישראל, אלה תמונות מעשרות סניפים, בהן שקים עם מכתבים וחבילות המחכים להגיע ליעדם עומדים באמצע הסניף, לעתים בין הלקוחות המחכים בתור, לעתים במשך ימים ארוכים מבלי שאף עובד יטפל בהם. במקביל, מאות לקוחות מתלוננים על כך שאותן חבילות בדיוק לא מגיעות בזמן, ולפעמים מתעכבות במשך שבועות או חודשים.

לכתבה המלאה לחצו כאן

אולי יעניין אתכם

תגובות סגורות.


חשוב לדעת: המבצעים אשר מפורסמים באתר מוגבלים בזמן ובמלאי. במידה וקיבלתם מחיר שונה ממה שנכתב, אתם מוזמנים להשאיר תגובה לפוסט ואנו נעדכן לגבי חידוש המבצע.
המרת המחיר מדולרים לשקלים מחושבת לפי שער יציג נכון למועד כתיבת הפוסט.