סייל המבצעים הגדול של עליאקספרס 11.11.2015

סייל המבצעים הגדול של עליאקספרס 11.11.2015

כל המבצעים של ה 11.11 במקום אחד ! לחצו כאן

מה זה 11.11 ?
בישראל, 11.11 זה היה במקרה הטוב – תאריך מבוקש לחתונות. בסין לעומת זאת, זהו יום חג: יום הרווקים הסיני, חג שחוגגים הסינים שהם 1 ולא חלק מזוג. ברוב נדיבותם, הסינים החליטו לשתף גם את שאר עמי העולם בחגיגות. ביום הזה, הם הציעו מבצעים עמוקים על מיליונים רבים של מוצרים שנמכרים באתרי קניות באינטרנט, בתקווה שצרכנים בסין ובמדינות אחרות על הפלנטה, יחגגו איתם בשופינג.
בסין, כמו בסין, הכל נעשה בגדול ועד מהרה, סינגלס דיי הפך ליום השופינג אונליין הגדול בעולם. עקב כך, התאריך 11.11 הפך ליום חג גם בישראל, אומה שרוכשת לא מעט ישירות מסין, דרך האינטרנט. במהלך היום מכרה עלי באבא לבדה מוצרים בשוי 9.3 מיליארד דולר, שהתחלקו בין יותר מ-230 מיליון הזמנות שהתקבלו באתרי החברה. מדובר ביום הקניות הפורה ביותר בהיסטוריה.
מקור : Ynet צרכנות

מה נזכה לראות ב 11.11 ?
אם נלך לפי מה שהיה בשנה שעברה רוב המוצרים השתתפו בהנחות. זו הזדמנות מצוינת לקנות מוצרי אלקטרוניקה, גאדג'טים, מצלמות אקסטרים, בגדים וקוסמטיקה וכל מה שעולה לכם על הדעת.

מה יהיה השנה ?
באתר עליאקספרס יהיו הנחות גדולות של 50% הנחה ויכולים להגיע גם ל 80%-90% על מוצריים מסויימים.
כמו בשנים קודמות חולקו קופונים על השתתפות במשחקים השונים והתחרויות שהם עושים.

קישור לאתר של עליאקספרס עם פרטי הסייל

בנתיים יש 2 דרכים לזכות בקופונים :
1. העלאת סלפי או תמונה אשר קשורה ל 11.11 לאינסטגרם , פייסבוק או כל רשת חברתית אחרת תחת האשטגים: #Readyfor1111 #AliExpress אשר תזכה את המנצחים בקופון של 50$ . פרטים על התחרות ורשימת התמונות
2. יצירת רשימת קניות (Wish list) פומבית ולשתף אותה, כמו כן אפשר לדרג רשימות של אחרים וגם לנסות לזכות. המנצח יכול לזכות במוצרים מהרשימה שלו. מדריך ליצירת רשימה פתוחה לדירוג.

אולי יעניין אתכם

תגובות סגורות.


חשוב לדעת: המבצעים אשר מפורסמים באתר מוגבלים בזמן ובמלאי. במידה וקיבלתם מחיר שונה ממה שנכתב, אתם מוזמנים להשאיר תגובה לפוסט ואנו נעדכן לגבי חידוש המבצע.
המרת המחיר מדולרים לשקלים מחושבת לפי שער יציג נכון למועד כתיבת הפוסט.