11.11 יום הרווקים הסיני

0 13

11.11 יום הרווקים הסיני

מה זה 11.11 ?
בישראל, 11.11 זה היה במקרה הטוב – תאריך מבוקש לחתונות. בסין לעומת זאת, זהו יום חג: יום הרווקים הסיני, חג שחוגגים הסינים שהם 1 ולא חלק מזוג. ברוב נדיבותם, הסינים החליטו לשתף גם את שאר עמי העולם בחגיגות. ביום הזה, הם הציעו מבצעים עמוקים על מיליונים רבים של מוצרים שנמכרים באתרי קניות באינטרנט, בתקווה שצרכנים בסין ובמדינות אחרות על הפלנטה, יחגגו איתם בשופינג.
בסין, כמו בסין, הכל נעשה בגדול ועד מהרה, סינגלס דיי הפך ליום השופינג אונליין הגדול בעולם. עקב כך, התאריך 11.11 הפך ליום חג גם בישראל, אומה שרוכשת לא מעט ישירות מסין, דרך האינטרנט. במהלך היום מכרה עלי באבא לבדה מוצרים בשוי 9.3 מיליארד דולר, שהתחלקו בין יותר מ-230 מיליון הזמנות שהתקבלו באתרי החברה. מדובר ביום הקניות הפורה ביותר בהיסטוריה.
מקור : Ynet צרכנות

מה נזכה לראות ב 11.11 ?
אם נלך לפי מה שהיה בשנה שעברה רוב המוצרים השתתפו בהנחות. זו הזדמנות מצוינת לקנות סמארטפונים , טאבלטים , מוצרי אלקטרוניקה, גאדג'טים, מצלמות אקסטרים, בגדים וקוסמטיקה וכל מה שעולה לכם על הדעת.

מה יהיה השנה ?
באתרי הקניות הסיניים יהיו הנחות גדולות של 50% – 60% הנחה ויכולים להגיע גם ל 80%-90% על מוצריים מסויימים.
כמו בשנים קודמות יחולקו קופונים על השתתפות במשחקים השונים והתחרויות שהם עושים.

הנחות באתרים השונים :

מבצעי ה 11.11 באתר גירבסט (GearBest)
מבצעי ה 11.11 באתר עלי אקספרס (AliExpress)
מבצעי ה 11.11 באתר גייקביינג (GeekBuying)

אולי יעניין אתכם
השאירו תגובה

כתובת האימייל (email) שלך לא תפורסם.


חשוב לדעת: המבצעים אשר מפורסמים באתר מוגבלים בזמן ובמלאי. במידה וקיבלתם מחיר שונה ממה שנכתב, אתם מוזמנים להשאיר תגובה לפוסט ואנו נעדכן לגבי חידוש המבצע.
המרת המחיר מדולרים לשקלים מחושבת לפי שער יציג נכון למועד כתיבת הפוסט.